Osmanbey Zigoma İmplant

İmplant, kişinin kökten kaybettiği dişler yerine kalıcı, sabit ve sağlıklı dişler yapılan yapay diş köküdür. İmplant, vida benzeri bir malzemeyle tamamen zararsız titanyum malzemeyle yapılır. Zigoma implant ise üst çene kemiği çeşitli sebeplerden dolayı zarar görmüş veya çene kemiği erime yapmış hastalara uygulana bir implant çeşididir. Sağlıklı her insanın bu tedaviyi yaptırması mümkündür. Osmanbey zigoma implant ile sağlıklı ve estetik bir ağıza sahip olursunuz. Gülümsemenizle özgüveninizi yerine getireceğine söz veren firmamızdan bu hizmeti sağlıklı koşullarda titizlikle alabilirsiniz.

Zigoma İmplant Kimlere Uygulanır?

Zigoma implant, implant yapılmayacak kadar çene kemiği erimiş ve hasar görmüş hastalara uygulandığından sağlığı yerinde olan her birey gönül rahatlığıyla yaptırabilir. Osmanbey zigoma implant danışanlarına yüksek kalite ve standartlar çerçevesinde profesyonel hizmet veriyor. Bu hizmetten faydalanmak için bize ulaşın. Zigoma implantı kanser hastalığı geçirmiş bireyler, çenesi hasar görmüş veya çene kemiği erimiş hastalar ayrıca ameliyatla çenesi çıkarılmış hastalar dahi rahatlıkla bu tedavi yöntemini yaptırabilir.

Zigoma İmplant Sonrası

Zigoma implant sonrasında tedavi süreci tamamlanana kadar dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu tedavi sırasında doktorunuzun verdiği ilaçlar düzenli kullanılmalıdır. Ağzınızdaki geçici protez çıkana kadar sert yiyecekler tüketmemeye özen göstermeniz gerekmektedir.  Ayrıca yine uzman doktorunuzun söylediği vakte kadar sıcak gıdalardan uzak durmalısınız. Eğer geçici protezlerde bir kırılma veya hasar meydana gelirse doktorunuza acil bir şekilde bunu bildirmeniz gerekir. Yoksa zigoma implantınızın yok olma tehlikesi vardır. Bize ulaşın sizi en doğru şekilde yönlendirelim ve güler yüzlü personelimiz size titizle hizmet versin. Osmanbey zigoma implant olarak uzman kadromuzla size hizmet verelim. Güzel gülümsemek artık hayal değil. Gelin sizi hayallerinize kavuşturalım, estetik gülüşlerinize bir imza da biz atalım.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?