Pendik İmplant Tedavisi

pendik implant

Köprüler veya takma dişler gibi diğer tedaviler bir çözüm olabilirken, implant uygulaması eksik dişleri değiştirmek için en iyi klinik seçenekleri olabilir. Sosyal hayatı daha konforlu hale getiren implant tedavisi İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Şişli bölgesinde kurulan kliniğimizde kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadromuz ve güler yüzlü tüm çalışan ekibimiz sayesinde sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Pendik bölgesinde yaşayan ve implant uygulaması düşünen hastalarımız için hijyenin ve hizmetin en kalitelisini hastalarımıza sunuyoruz.

İmplan uygulaması insanların hayatlarını değiştirmektedir. Doğal dişler gibi görünen, hissedilen ve çalışan dişlerin yerine geçmesi adına temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Dişlerini kaybeden kişi, dişlerin doğal göründüğünü ve yüz hatlarının korunacağını bilerek neredeyse her şeyi yiyebilme yeteneğini yeniden kazanır. Pendik implant uygulaması olan hastalar güvenle gülümseyebilirler.

Pendik implant tedavisi, dişlerin eksik olduğu çene kemiğine yerleştirilen küçük titanyum direkleridir. Bu metal çapalar diş kökü yerine geçer. Kemik titanyum ile bağlanır ve yapay dişler için güçlü bir temel oluşturur. Diş etlerinden çıkan küçük direkler daha sonra implanta tutturulur. Bu direkler yapay yedek dişler için sabit tutturucular sağlar. Pendik implant ayrıca yüz yapısının korunmasına yardımcı olarak dişler eksik olduğunda ortaya çıkan kemik bozulmalarını önler. İmplantlar yerleştikten sonra, genellikle size yıllarca iyi hizmet edeceklerdir. Bu, iyi ağız hijyeni için zaman ayırmak ve diş hekiminize düzenli olarak randevu almak anlamına gelir. İmplantlar zaman içerisinde bakım gerektirir.

Pendik İmplant Adayı mısınız?

İmplant kullanmayı düşünüyorsanız, ağzınız tamamen incelenmeli ve tıbbi olarak ve diş geçmişiniz gözden geçirilmelidir.

Tedavi ne kadar sürer?

Her hastanın ihtiyacı farklıdır ve bu yüzden tedavi süresi sahip olduğunuz implantın türüne, ağzınızın sağlığına, diş etlerine ve kemiklere bağlı olacaktır. Deneyimli İmplant uzmanlarımız ve ekiplerimiz tedavi öncesi ve her adımda sizi bilgilendirecek ve Pendik implant yolculuğunuzda yer alan zaman dilimlerini belirleyen ayrıntılı bir tedavi planı sağlayacaktır.

İmplant Fiyatı Ne Kadar?

Hastanın ağız ve diş durumuna, kaç tane implantın uygulanacağı ve hastanın çene kemiğinin yeterli olup olmayacağı gibi durumlar implant fiyatı için değişiklik gösterebilir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?