Sancaktepe Zirkonyum Kaplama

Sancaktepe Zirkonyum Kaplama

Sancaktepe İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunmaktadır. Çekmeköy Kartal Pendik Maltepe Ataşehir Ümraniye Sultanbeyli ilçeleri ile çevrilmiş, 2008 yılında Sarıgazi Samandıra ve Yenidoğan beldelerinin birleştirilmesi ile ilçe statüsü kazanmış bir yerdir. 19 mahallesi bulunan ilçe 450 bin civarında bir nüfusa sahiptir. İnsanlar doğduktan 8 ay sonra dişleri çıkmaya başlar. Bu dişler süt dişi olarak adlandırılmaktadır. 8 ile 10 yaşlarına gelen çocuklar bu dişleri dökülür. Bu süreçten sonra kalıcı dişler oluşmaya başlar. Dış bir insan için birçok görevi yerine getirmektedir. Bunların ilki sindirim sistemi için gerekli olan besin maddelerinin koparılıp parçalandıktan sonra sindirim sisteminin diğer organları için uygun hale getirilmesidir. Bir diğer özelliği konuşurken insanların kelimeleri ve harfleri net ve anlaşılır bir şekilde telaffuz etmelerini sağlamaktır. Üçüncü bir görevi ise yüzün estetik bütünlüğünü tamamlayıcı bir özelliği vardır.

Zirkonyum Uygulaması Ağız Kokusu Yapar Mı?

Zirkonyum dişler bilgisayar destekli bir şekilde üretildikleri için dişe tam uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir. Tecrübeli ve alanında uzman kişiler tarafından doğru ölçüler alındıktan sonra diş köküne tam oturacak şekilde üretildikleri için diş etine baskı yapmayacak dolayısıyla herhangi bir kanama meydana getirmeyecektir. Böyle bir durumda koku oluşumu meydana gelmez. Ancak ağızda koku oluşumunu tam engellemek için dişlerimiz düzenli bir şekilde bakımı yapılmalı ve fırçalanmalıdır. Kendi doğal dişlerimizin bile fırçalanmadığı zaman veya bakımı yapılmadığı zaman koku oluşumu meydana gelmektedir. Sancaktepe  Zirkonyum kaplama profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

Estetik Açıdan Zirkonyum

Zirkonyum kaplamalar yapısında metal bulundurmadığı için ışığı kolaylıkla geçirebilirler. Bu da dişlerde doğallık ve güzel bir görüntü vermektedir. İnsanın doğal dişinde Mine tabakası ışığı geçirir Sancaktepe zirkonyum uygulaması Mine tabakası taklit edilerek üretildiği için doğal ve estetik açıdan mükemmel bir görüntü sağlar.

  • Zirkonyum yapısında metal bulunmaması metale karşı alerjisi olan kişilerin güvenle kullanabileceği bir uygulamadır.
  • Zirkonyum kaplamada herhangi bir olumsuzluk meydana geldiğinde kolaylıkla kesilip çıkarılabilir yapısından dolayı sıkça tercih edilmektedir.
    Sancaktepe Zirkonyum Kaplama
    Zirkonyum Kaplama Tedavisi
  • Dolgu yapılamayacak kadar doku kaybına uğrayan dişlerde güvenle kullanılabilir.
  • Arası açılmış estetik açıdan güzel görünmeyen dişlerin düzeltilmesinde Zirkonyum kaplama tercih edilmektedir.

Zirkonyum Kaplama Kararır Mı?

Zirkonyum kaplamalar yüksek derecedeki fırınlarda ısıl işleme tabi olurlar. Zirkonyum kaplama fırınlarda çıktıktan sonra yüzeyleri parlak bir yapıya kavuşur. Kullanım süresi boyunca dış etkenlerden etkilenmez ve renginde herhangi bir değişme olmaz. Sigara çay ve kahve lekesi oluştuğunda orijinal dişlere göre daha çabuk temizlenir. Bakımı ve kontrolleri düzenli yapıldığı zaman Zirkonyum dişlerde uzun yıllar herhangi bir aşınma ve olumsuzluk meydana gelmez. İnsanların yaşlanması ile beraber diş etlerinin sarkma veya şekil bozuklukları meydana gelebilir böyle durumlarda Zirkonyum kaplamaların değişimi gerekebilir Sancaktepe Zirkonyum kaliteden ödün verilmeyecek şekilde yapılmaktadır. Sancaktepe Zirkonyum fiyat açısından herkesin yaptırabileceği seviyededir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?