Sarıyer İmplant Tedavisi

implant sanatı sarıyer

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuştur. Gerek kendi alanlarında uzmanlaşmış hekimlerimiz gerekse güler yüzlü tüm çalışan ekibimiz sayesinde sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Sarıyer bölgesinde yaşayan hastalarımıza modern çağın son teknolojisiyle Sarıyer implant tedavisi uygulamaktayız.

Sarıyer implant uygulaması diş protezi için öngörülebilir, etkili ve güvenilir bir yöntem sunar. Ek olarak, diş implantları tamamen dişsiz ve kısmi dişsiz hastalara doğal diş hekimliği ile sahip oldukları fonksiyon ve estetiği sağlar. Siz hastalarımızın normal çiğneme işlevinizi, estetiğinizi, konuşmanızı, gülüşünüzü yeniden kazanmanızı sağlıyoruz. İmplant tedavisi, doğru tespit, yeterli bilgi birikimi sayesinde hasta ve uzman kişi açısından başarılı sonuçlar doğuran bir tedavi yöntemidir. Günümüzde kullanımı oldukça yaygınlaşan implant uygulamarı, 21. yüzyılda üzerinde en çok tercih edilen diş tedavi yöntemi olduğu ortaya çıkmaktadır. İmplantlar çene kemiğinize kaynaştıklarından yapay dişler için stabil destek sağlarlar. Dental implantlar farklı boyutlarda, yüksekliklerde ve tiplerdedir. İmplant Sanatı uzman hekimleri özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi seçeneğin sizin için en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olabilir.

Sarıyer implant uygulaması, uzman ekibimiz sayesinde hastalarımıza uygun bir şekilde güzel gülümsemeler oluşturmak amacıyla itinayla çalışırız. Sarıyer İmplant, takma dişler, köprüler ve kuronlarla karşılaştırıldığında, diş implantları eksik dişleri, yetersiz dişleri veya kronik diş problemleri olan insanlar için popüler ve etkili bir uzun vadeli çözümdür. Diş sorunlarınızla mücadele ediyorsanız ve sizi mutlu eden etkili bir çözüm bulamadıysanız diş implantları sizin için doğru seçim olabilir. İmplantların çenedeki kemik kaybını önlemeye yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz? Kemiğin doğal erozyonu bir diş kaybolduğunda başlar ve hiçbir şey yapılmazsa, bu diğer dişlerin kaybolmasına neden olabilir. Diş implantları çene kemiğinin bozulmasını önler ve kemikle bütünleşir. Bu sayede daha genç gösteren bir yüz yapısının korunmasına yardımcı olur ve daha iyi bir ağız sağlığı sağlar. Sarıyer implant uygulaması takma dişlerin aksine, asla kaymaz veya hareket etmez. Sonunda özel temizleyiciler ve yapıştırıcılar kullanmak zorunda bile değilsiniz.

Sarıyer İmplant Fiyatları

İmplant tedavi fiyatları hastanın ağız sağlığı, hastanın ihtiyaçları ve tedavi için uygulanacak aşamalarla doğru orantılı olarak farklılık gösterir.

Sarıyer İmplant Uygulaması

Diş implantları, insan vücuduyla son derece uyumlu olan ufak titanyum vida ve üzerine gelen abutment ile birleştikten sonra bir kron tedavisi uygulanarak gerçekleştirilir. Bahsettiğimiz titanyum vida, doğal diş kökünün işlevini görmektedir ve çene kemiğine son derece uyumlu olan suni diş kökleri olarak tanımlanır. Dental implantlar periodontal hastalık, yaralanma veya başka bir sebepten dolayı diş veya dişini kaybetmiş kişiler için bir seçenek olabilir. Sarıyer implantları, bir veya daha çok meydana gelmiş diş eksikliklerinde rahatlıkla uygulanabilir.
Diş implantları için iyi bir aday kimdir?
Neredeyse tek bir dişi, çoklu dişi veya tüm dişleri eksik olan herkes Sarıyer implant uygulaması için adaydır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?