Sarıyer Lamina Kaplama

Sarıyer Lamina Kaplama

Lamina kaplama; günden güne talebi artış gösteren bir hizmettir. Özellikle büyük şehirlerde estetik kaygılar daha ön planda olduğu için bu tür uygulamalar son derece revaçtadır. Ayrıca büyük şehirlerde yaşayan insanlarda çay, kahve tüketimi, sigara ve alkol kullanımı, yüksek asitli içecek tüketimi yaygındır. Özellikle çocuklarda kalıcı dişlerin gelişimi sırasında yoğun antibiyotik kullanımı da dişlerin kailitesini bozmakta ve leke bırakmaktadır. Çok fazla sayıda etmen ne yazık ki ağız ve diş sağlığımızı tehdit etmektedir. Ancak başarılı olarak uygulanan lamina kaplama sayesinde ağız ve diş sağlığımızı tehdit eden pek çok olumsuz etmene karşı koruma ve estetik görünüme kavuşma olanağına sahibiz. İstanbul geneli hizmet veren firmamızdan Sarıyer Lamina Kaplama hizmeti alabilirsiniz.

Lamina Kaplamanın Avantajları

Sarıyer Lamina Kaplama
Lamina Kaplama

Lamina kaplama bazen lamina uygulama türüne göre herhangi bir kesim olmadan preples lamina olarak uygulanabilir. Ayrıca lamina uygulamaları hassas işçilik gerektiren estetik uygulamalardır. Ancak klasik lamina uygulamalarında 0,3- 0,8 mm arasında bir aşındırma yapılır. Ancak gene bu oran çok azdır. Lamina kaplama malzemeleri genelde 30 yıldan başlasa da ömürlük kullanıma uygundur. Çok güçlü bir yapıştırma ürünü kullanılır. Kullanılan materyalden ötürü en estetik kaplama çeşididir. Kaplamalar arasında minimum madde kaybıyla diş formu bozulmadan yüksek estetik sonuçlar verir. Doğallığın ön planda olduğu bir uygulamadır. % 90 ışık geçirir. Ayrıca yetkinlik ve tecrübe ile titiz bir çalıştırma gerekir bu yüzden. Çoğu zaman anestezi dahi yapılmadan 2-5 gün içerisinde tamamlanır. Sizler de ayrıntılı bilgi için Sarıyer lamina kaplama  uygulaması yaptırabilirsiniz.

Porselen Laminaların Kullanım Süresi Nedir?

Porselen laminalarda en kötü materyal bile 30 yıl garantilidir. Kullanım talimatına uyulduğu takdirde ömürlük olup laminaları değiştirmek gerekmez. Yıllar geçse dahi ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Yenileme söz konusu bile değildir. Doğal dişleriniz gibi çay, sigara, kahve vb. maddelerden etkilenmez. Diş taşı oluşumu gerçekleşmemektedir. Bu yüzden lamina kaplama çoğu konuda ağız ve diş sağlığının korunmasında etkilidir. Yapıştırma işlemi sayesinde dişten kopması veya düşmesi imkânsızdır. Ancak lamina uygulamasından sonra tırnak yememeli ve kalem ısırmamalısınız. Birtakım laminayı korumanız gereken uygulamalar mevcuttur.  Çoğu ağız ve diş bakımı hizmetini başarılı veren firmamızdan Sarıyer lamina kaplama hizmeti alabilirsiniz.

Lamina Kaplama Takıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lamina kaplamalar her ne kadar ömürlük uygulamalar olsa da kullanım koşulları konusunda dikkat etmeniz gereken birtakım kurallar vardır. Ağız ve diş sağlığınız için uygun olmayan alışkanlıkları bırakmalısınız. Mesela diş gıcırdatmamalı, tırnak yememeli, dişin periyodik bakımı olan fırçalama, gargara, diş ipi kullanımını aksatmamalısınız. Uygulamayı yapan diş hekimi tarafından belirtilen aralıklarla ağız ve diş sağlığı kontrolünü yaptırmalısınız. Sizler de İstanbul genelinde ve ilçelerinde uygun lamina fiyatları ile hizmet veren firmamızdan profesyonel lamina kaplama hizmeti alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?