Sarıyer Zigoma İmplant

İmplant, kişinin kökten Kaybettiği dişler yerine aynı fonksiyonu gösteren yerine sağlıklı dişler yapılan yapay diş köküdür. Zigoma implant ise üst çene kemiğini tamamen kaybetmiş hastalara uygulanan sağlığa tamamen zararsız titanyum maddesiyle yerine vida benzeri bir ürünle yeniden yapılan diştir. Her bireyin yaptırabilecek bu uygulama ömür boyu size rahat ve estetik bir görüntü sağlar. Sarıyer zigoma implant olarak size bu hizmeti sağlıklı koşullarda yüksek kalite ile sunuyoruz. Ayrıntılı bilgiyi uzman doktorlarımızdan alabilirsiniz.

Zigoma İmplant Kimlere Yapılabilir?

Zigoma implant, implant yapılamayacak kadar çene kemiğinin erimesi sonucu dişlerini ve diş köklerini kaybeden her sağlıklı bireye yapılabilir. Ayrıca uzun süreçler ve yüksek maliyetler sonucu yapılan yeni çene kemiği oluşturma uygulamasına gerek kalmadan bu implant ile sağlıklı ve estetik bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz. Sarıyer zigoma implant siz danışanlarımıza bu hizmeti yüksek standartlar çerçevesinde veriyor. Kaza sonucu çenesi zarar görmüş hastalara da bu uygulama rahatlıkla yapılabilir. Hatta kanser gibi hastalık geçirmiş ve çenesi çıkarılmış danışanlar da rahatlıkla bu tedavi yöntemini kullanabilir.

Zigoma İmplant Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Danışanlar tıpkı implant tedavisindeki gibi ilaçlarını düzenli kullanmalı ve hekiminin söylediği tarih boyunca sıcak yiyecekler tüketmemelidir. Ayrıca geçici zigoma implant süresince sert besinler tüketmemelidir. Danışanlar kalıcı implanta geçince istediği gibi yiyip içebilir. Hastaların dikkat etmesi gereken diğer bir konu ise zigoma implant tedavisi surecince yapılan geçici protezlerde meydana gelen kırıklar gibi acil durumlarda danışanlar hemen dış doktoruna ulaşmalıdır. Eğer bu yapılmazsa zarar gören protezler imlandın yok olmasına sebep olabilir. Sarıyer zigoma implant tüm bu tedavi yöntemleri ve daha fazla hizmeti sizlere sunuyor. Bize ulaşın sağlıklı ve estetik bir gülüşün tadını çıkarın.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?