Şile İmplant Tedavisi

şile implant

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuştur. Günümüz teknolojisiyle hazırlanmış kliniğimizde kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Şilede yaşayan hastalarımıza implant uygulaması yapmaktayız.

Diş İmplantları, eksik olan dişlerin yerine, çene kemiğine yerleştirilen titanyumdan yapılmış vidalardır. İmplantlar, küçük bir cerrahi işlemle çene kemiğine yerleştirilir. Diş implantları insanların hayatlarını değiştirmektedir. Doğal dişler gibi görünen, hissedilen ve işlev gören dişlerin yerine geçmesi için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Dişlerini kaybeden kişi, dişlerin doğal göründüğünü ve yüz hatlarının korunacağını bilerek neredeyse her şeyi yiyebilme yeteneğini yeniden kazanır. Şile implant tedavisi olan hastalar güvenle gülümseyebilirler. İmplantlar ayrıca yüz yapısının korunmasına yardımcı olarak dişler eksik olduğunda ortaya çıkan kemik bozulmalarını önler. Şile implant doğal bir dişe en yakın şeydir. Hastanın her zaman keyif aldığı aynı sağlıklı yiyecekleri yemesine izin vermenin yanı sıra, sık sık takma dişlerin neden olduğu günlük sorunları ve olası utançları da ortadan kaldırır.

İmplantlar Benim için Uygun mu?

Şile implant uygulamasının sizin için uygun olup olmadığını belirlemek için, dişleriniz ve ağzınızın diş hekimlerimizden biri tarafından değerlendirilmesi gerekir. İmplantların yerleştirilmesi için, implantları destekleyecek çene kemiğinizde yeterli kemik yapısına sahip olmanız gerekir.

İmplant Uygulaması Pahalı Mıdır?

Öncelikle implantların diş kaybına etkili bir çözüm olan uzun vadeli yatırımlar olduğunu bilmek önemlidir. Diş implantlarınızın toplam maliyeti, kullanılan materyaller ve implantların yerleştirilmesi için gereken ameliyatın boyutu gibi faktörlerle belirlenir. Şile implant uygulamasının fiyatları, hastanın ağız sağlığı, hastanın ihtiyaçları ve tedavi için uygulanacak aşamalarla doğru orantılı olarak değişiklik gösterir.

İmplant Bakımlarımı Nasıl Yapmalıyım?

İmplantlara bakmak aslında basittir. Ağzınız tamamen iyileştikten sonra, tıpkı doğal dişlerinizi koruduğunuz gibi Şile implantı korumalısınız. Bu, düzenli fırçalama ve diş ipi kullanmanın yanı sıra gargarayı da içerir. Ayrıca düzenli aralıklarla diş muayenesi almaya devam etmelisiniz.

İmplant Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

İmplantlar, birçok yararı nedeniyle hastalarımız için oldukça popüler ve uygun bir tedavi yöntemidir. Şile implant uygulaması sosyal hayatınız içerisindeki güveninizi yeniden kazanmanızı sağlar. Kolayca yemek yiyebilme ve konuşabilmeye yardımcı olurken daha güçlü çeneler ve çevre dişlere ek koruma sağlar.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?