Sultanbeyli Lamina Kaplama

Son dönemlerin en çok tercih edilen diş kaplama modellerinden olan lamina kaplama bu sayede en güvenilir diş kaplamasıdır. Profesyonel Sultanbeyli lamina kaplama sitesi olarak garantili bir biçimde hizmet sunuyoruz. Lamina kaplama, dişin veya dişlerin ön yüzeylerinin hafif düzeyde aşındırılarak ince yapılı özel bir porselen üzerinden kaplanmasıdır. Lamina kaplamanın birçok özellikleri bulunmasıyla birlikte diş dokusunun minimum düzeyde kaybedildiği tedavi seçeneğidir. Lamina kaplama profesyonel diş doktoru tarafından yapıldığında dışarıdan bakıldığında kolayca fark edilemez. Lamina kaplama sayesinde bireylerde özgüven yetisi yeniden canlandırılabilir.

Lamina Kaplama Nasıl Gerçekleştirilir?

Kaliteli Sultanbeyli lamina doktor kliniği olarak lamina diş kaplamasında en kaliteli tedavi cihazları kullanıyoruz. Uygulanması gereken porselen dizayn bakımından oldukça ince bir tabaka halinde özenle hazırlarız. Bu sayede en yüksek düzeyde ışık geçirgenliği elde edilerek dişlerde doğala yakın bir görünüm elde edilir. Lamina diş kaplamasında diş boyutlarının küçültülmesi söz konusu değildir. Uzman kadromuz sayesinde dişleri kusursuz bir biçimde aşındırıyoruz. Dişlerde aşındırma işlemi ise porselenlerin kolay bir biçimde diş yüzeyine yerleştirilmesini sağlanması açısından uyguluyoruz. Lamina diş kaplaması daha çok yoğun olarak çay, kahve, sigara gibi faktörler sonucunda dişlerinde sararmalar meydana gelen bireyler tarafından tercih ediliyor.

Lamina Kaplama Tedavisinin Avantajları

Lamina dış kaplaması birçok avantajlar sunar. Bu sayede 81 ilimizden bu etkili diş tedavisi için uzman kliniğimiz yoğun bir biçimde tercih ediliyor. Bu kaliteli diş tedavisinde dişlerin doğallığına herhangi bir zarar verilmeden pratik bir biçimde tedavi ediyoruz. Uyguladığımız pürüzsüz porselen yüzey sayesinde dişlerde sigara, kahve, çay gibi etkenler sonucunda meydana gelmiş sararmaları en düşük düzeye indirebiliyoruz. Yapıştırma işleminde tercih ettiğimiz yapıştırıcılar ise oldukça güçlü ve dayanıklıdır. Uyguladığımız diş laminası dış müdahale olmadan kendiliğinden yerinden ayrılması söz konusu değildir. Sadece elmas freze adı verdiğimiz özel bir kesim cihazı sayesinde dişlerden laminayı uzaklaştırabiliriz.

Lamina Kaplamanın Ömrü

Kliniğimizden lamina dişler hakkında en çok merak edilen konulardan biri de uyguladığımız lamina dişlerin ömrünün ne kadar olduğudur. Uyguladığımız lamina dişlerde bireylerin günlük düzenli olarak ağız ve diş bakımı yapması durumunda lamina dişler kalitesini uzun yıllar boyunca koruyabiliyor. Dolaysıyla Sultanbeyli lamina uygulaması lamina uygulamasının uzun yıllar boyunca etkisini sürdürmesi açısından ağız ve diş bakımının günlük olarak düzenli bir biçimde yapılması gerekiyor. Ayrıca tırnak yeme alışkanlığı, dişler üzerinden sert kabuklu besin ürünlerinin kırılma alışkanlığı gibi olumsuz eylemlerden uzak durulması beraberinde lamina dişlerinin ömrünün uzamasını sağlar.

Lamina Kaplama Kimlere Uygulanır?

Her bütçeye hitap eden lamina fiyatları uzman kliniğimizden ek ücretsiz olarak uygulanıyor. Dişlerinin görünümünden memnun kalmayan, diş doktorumuzun tavsiyesi üzerine gülüş tasarımı yaptıran, dişleri arasında aralıklar söz konusu olan, ön dişlerinde kırılma ve aşınma söz konusu olan, dişlerde mevcut genetik bozukluklarda, eğri ve çarpık diş yapısına sahip olanlar, sigara kullanımına bağlı olarak dişlerinde sararma meydana gelen bireyler kliniğimizden diş lamina tedavisinden faydalanabilir. Diş laminası ayrıca her yaştan bireylere uygulanabilir. Modern kliniğimizden gerçekleştirdiğimiz lamina tedavisi ortalama olarak 3 ila 4 saat aralığında uygulanabilir. Lamina uygulaması için kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?