Sultangazi İmplant Tedavisi

sultangazi implantsanati

Yaralanma, diş çürümesi veya diş eti hastalığının yol açtığı diş kaybı nedeniyle kendinizi kötü mü hissediyorsunuz? Öyleyse, milyonlarca insanın gülüş görünümünü daha güvenli hale getirmesini sağlayan diş implantları prosedürü hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Uzman hekimlerimizce kurulan Şişli bölgesinde bulunan İmplant Sanatı kliniğimizde hizmet vermekteyiz. Sultangazi’de yaşayan hastalarımız için implant uygulaması yapmaktayız.

İmplant yenilenen özgüvene açılan kapınız olabilir.

Diş implantları insanların hayatlarını değiştirmektedir. Doğal dişler gibi görünen, hissedilen ve işlev gören dişlerin yerine geçmesi için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Dişlerini kaybeden kişi, dişlerin doğal göründüğünü ve yüz hatlarının korunacağını bilerek neredeyse her şeyi yiyebilme yeteneğini yeniden kazanır. Sultangazi implant uygulaması yaptıran hastalar güvenle gülümseyebilirler.

Diş İmplantları Nedir?

İmplantların kendileri cerrahi olarak dişlerin eksik olduğu çene kemiğine yerleştirilen küçük titanyum direkleridir. Bu metal çapalar diş kökü yerine geçer. Kemik titanyum ile bağlanır ve yapay dişler için güçlü bir temel oluşturur. Diş etlerinden çıkan küçük direkler daha sonra implanta tutturulur. Bu direkler yapay yedek dişler için sabit tutturucular sağlar. Sultangazi implant tedavisi ayrıca yüz yapısının korunmasına yardımcı olarak dişler eksik olduğunda ortaya çıkan kemik bozulmalarını önler.

İmplantların Özel Bakıma İhtiyacı Var mı?

Sultangazi implant tedavisi eksik dişler için güçlü, dayanıklı, uzun ömürlü ve doğal görünümlü değiştirmelerdir. Bunun yanında İmplant tedavilerin ömrünü kısaltan bazı durumlar bulunmaktadır. Diş etlerinde hastalıkları olan ve aynı zamanda dişlerine istenilen özeni göstermeyen kişilerde sorunlar kendini kısa sürede göstermektedir.

Sultangazi implant uygulaması uzman hekimlerimizce yerleştirildikten sonra, onlarla ilgilenir ve ağzınızı sağlıklı tutarsanız yıllarca size iyi hizmet eder. Bu, iyi ağız hijyeni (fırçalama ve diş ipi kullanımı) için zaman ayırmak ve diş uzmanlarımızdan düzenli olarak randevu almanız anlamına gelir.

İmplant Uygulaması Pahalı Mıdır?

Diş implantları ile diş değiştirme ücreti, değiştirilen diş sayısı ve yeni dişlerinizi desteklemek için gerekli olan diş implantlarının sayısı gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Ayrıca implant uygulaması sırasında fiyatın düşük ya da yüksek olması işlem esnasında kullanılan malzemenin kalitesi ile alakalıdır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?