Sultangazi Lamina Kaplama

Kaliteli Sultangazi lamina kaplama kliniği olarak uzman kadromuz sayesinde kusursuz bir şekilde hizmet sunuyoruz. Modern kliniğimizden yüksek teknolojili cihazlar üzerinden garantili olarak diş lamina kaplama uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Her adresten yoğun olarak tercih edilen kliniğimiz yılların donanımları doğrultusunda lamina kaplama hizmeti sunuyoruz. Bu sayede yaş faktörünüz fark etmeksizin diş lamina kaplaması için kurumsal sitemizden online olarak randevu alabilirsiniz. En kaliteli diş kaplama türlerinden biri olan lamina kaplama sayesinde dişleriniz yeniden doğal bir görünüme sahip olabilir. Bu sayede yaşam kaliteniz maksimum seviyeye yeniden ulaşabiliyor.

Lamina Kaplama Nedir?

Lamina kaplama, diş veya dişlere uygulanan en etkili tedavi seçeneğidir. En kaliteli medikal porselen üzerinden uygulanan Sultanbeyli lamina bu sayede tedavi sonrasında günlük olarak düzenli bir biçimde ağız ve diş bakımı yapıldığında lamina dişler kalitesini uzun dönemler boyunca sürdürebilir. Lamina kaplama sayesinde bireyler özgüven yüksekliğine nende kavuşabiliyor. Bu sayede iş ve sosyal ortamlarda daha pozitif olabiliyor. Çay, kahve ve sigara gibi olumsuz etkenler sonucunda dişlerde renk tonu bozulması söz konusu olabiliyor. Bununla birlikte ön dişlerde çarpıklık gibi olumsuz durumlar söz konusu olabiliyor. Bu ve benzeri diş sorunlarının kolayca giderilmesi açısından lamina diş kaplama tedavi seçeneğimizden faydalanabilirsiniz.

Lamina Kaplama Avantajları

Güvenli bir biçimde diş kaplatmak istediğinizde kliniğimizden Sultanbeyli lamina uygulaması tedavi uygulamamızdan faydalanabilirsiniz. Birçok avantajlar sunan lamina diş kaplaması bu sayede özel diş doktoru kliniğimizden en çok tercih edilen diş uygulamaları arasında yer alıyor. Lamina diş tedavisi dişlerinizin formuna zarar vermeden dişlerinize doğal bir görüntü sunar. Bu sayede dişlerinize dışarıdan bakıldığında lamina tedavisi geçirdiği fark edilemez. Lamina diş uygulamasında dişlerinize uyguladığımız kaliteli ve pürüzsüz porselen sayesinde kahve, çay, sigara gibi etkenler sonucunda diş yüzeylerinizde meydana gelen sararmaları minimum düzeye düşürüyoruz.

Neden Lamina Kaplama Yaptırmalısınız?

İstanbul’un en kaliteli diş kliniğimiz üzerinden güncel lamina fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Kliniğimizden lamina diş yaptırmanız için birçok sebepler bulunuyor. Yukarıdaki nedenlere bağlı olarak dişlerinizde sararmalar meydana gelebilir. Bu durumdan kurtulmak açısından başvurmanız gereken en etkili yol lamina diş uygulamasıdır. Lamina diş uygulaması birçok diş uygulamalarına oranla daha düşük fiyatlıdır. Bu sayede düşük bir ödeme üzerinden dişlerinize lamina yaptırabilirsiniz. Bu etkili tedavi yöntemi sayesinde dişleriniz herhangi bir zarar görmez. Bu sayede kısa süre içerisinde dişlerinizde özlem duyduğunuz doğal ve beyaz görünüme yeniden sahip olabilirsiniz.

Lamina Kaplama Ömrü

Lamina kaplamanın ömrü ise uygulanan diş sayısına göre farklılık gösterebiliyor. Ancak uygulama sonrasında günlük düzenli olarak ağız ve diş bakımı yapılması lamina diş tedavisinin uzun yıllar boyunca kalitesini sürdürmesi anlamına geliyor. Dolaysıyla tedavi sonrasında ağız ve diş sağlığına önem verilmelidir. Sert kabuklu besinler doğrudan dişler üzerinden kırılmamalıdır. Günlük olarak aşırı bir biçimde çay ve kahve tüketiminden kaçınılmalıdır. Günlük olarak en az 3 defa ağızda gargara yapılmalı ve dişler kaliteli diş macunu ve fırçası üzerinden fırçalanmalıdır. Kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?