Sultangazi Zigoma İmplant

Zigoma implant tedavisi çok özel bir yüzeye sahip olan bir implant sistemidir. Bu özel olarak kastedilen yer kemik erimesi problemi ile karşı karşıya kalmış ve hiçbir şekilde implant uygulanamayan çene yapılarıdır. Bu implant sisteminin yeri aslında elmacık kemiği denilen kemiğin içine yapılan işlemdir. Sultangazi Zigoma İmplant uzman hekimlerince her hastada ayrı bir kemik yapısı bulunduğundan dikkatli ve deneyimli davranarak işleme hazır hale getirilir.

Zigoma İmplant Kimlere Uygulanır

Zigoma implant total anlamda protez kullananlara, kemikleri tamamen erimiş olan hastalara, protezlerini dahi zor takıp çıkaranlara, erken yaşta diş kayıpları yaşayanlara, genetik sorunlarla diş kayıplarına maruz kalanlara, çene yapısının implant uygulamasına cevap vermeme düzeyinde olanlar için tercih edilen bir uygulamadır.

Zigoma implant tedavisi cerrahi bir işlemdir dolayısı ile anestezi altında gerçekleşir. Yerleştirme tamamlandıktan sonra dişeti dikilir. Zigoma implant bakımı cerrahi işlem aşamasının iyileşmesinden sonra yeme ve çiğneme gibi fonksiyonlarını yeniden kazanmak için bir tedavi uygular.

Zigoma İmplant Tedavisi Uygulanışı 

Hasta ilk geldiğinde yapılacak işlem dental anlamda tomografi çekilmesidir. Çene kemiğinin yapısı tespit edilerek işlem için mesafeler tespit edilir. Ve implant ayarları yapılır. Gerekli tahliller sonrasında da cerrahi işleme alınır. Bu işlem Sultangazi Zigoma İmplant bünyesince genel anestezi altında yapılan bu operasyonda zigoma implantlar uygulanır.

Zigoma implantlarda en dikkat çekici komplikasyon implantların kaybedilme halidir. Tedavi öncesinde, tedavi sırasında ve sonrasında yapılması gerekenlerin her adımının birebir uygulaması bu tekniğin başarı oranını arttıracaktır. Özellikle geçici protez aşamasında kırılma yaşanmaması adına ayrı bir özen ve dikkat gereklidir. Sultangazi Zigoma İmplant bu konuda en profesyonel hizmeti vermekle beraber bilgi almak istediğiniz her detay için de hastaların yanındadır. Daha kısa sürede iyileşme, kalıcı şekilde sağlamlık gibi konularda oldukça başarılı çözümler sunan Sultangazi zigoma implant hizmetlerini bizim aracılığımızla alabilirsiniz. Uzman kadromuz sayesinde kısa sürede sağlığınıza tamamen kavuşmanız çok kolay olacak ve zaman kaybetmeden iyileşeceksiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?