Türkiye İmplant Tedavisi

türkiye implant

Bir dişin altında yatan yapı çoğu insanın takdir ettiğinden daha karmaşıktır. Kemik, bağlar ve sinirleri içeren bu yapı kaldırıldığında, komşu bölge yavaş yavaş bozulmaya başlar. Bir dental implant bu yapıyı, tipik olarak titanyumdan yapılmış metal bir direk ile değiştirir. Birkaç ay boyunca, implante metalin etrafında yeni kemik gelişmelidir. Yeni yapı diş hekiminiz tarafından test edildikten ve yeterince güvenli ilan edildikten sonra, bir taç implantın üzerine vidalanıp yerine oturtulacaktır. Bir diş implantının nihai amacı, anatomik olarak doğru ve estetik olarak uzun süreli dayanıklılık sağlayan fonksiyonel pozisyonlara yerleştirilen implantları yerleştirerek eksik dişleri restore etmektir.

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuştur. Nişantaşı’nda yaşayan hastalarımız için Türkiye implant uygulaması yapmaktayız. Günümüz teknolojisiyle hazırlanmış kliniğimizde, kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadromuzla hizmet vermekteyiz. İmplant tedavisi olan kişi, sıkıntı yaşamadan aynı gün günlük hayatına dönebilir. Nişantaşı implant tedavisi lokal anestezi uygulanarak başlanmaktadır. İmplant Sanatı olarak uzman hekimlerimiz ile Şişli Osmanbey diş kliniğimizde hizmet vermekteyiz. Siz değerli hastalarımıza özel planlamalar yaparak süreci olumlu şekilde sonuçlandırmak Türkiye implant tedavisi yapmaktayız.

Türkiye implant tedavisi temel olarak diş protezleri için uzun süreli destek olarak kullanılır. İmplantlar kafatası veya çene kemiği ile başarılı bir şekilde entegre olursa, bu bileşenler protezleri onlarca yıl boyunca az bakım veya müdahale ile etkili bir şekilde destekleyebilecektir.

Eksik dişler için Türkiye implant uygulaması olağanüstü estetik sonuçlar sağlar. Yüksek kaliteli diş malzemelerinden üretilen diş implantları, doğal dişleriniz gibi işlev görür ve hissedilir. Türkiye implant tedavisi tek bir eksik dişin yerini almak veya birden fazla eksik dişin yerine geçmesi için bir köprü veya takma dişi sabitlemek için kullanılabilir. Diş eksikseniz, diş implantları bunların yerini almanın en doğal yoludur. İmplant Sanatı uzman hekimleri, gülüşünüzle sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan diş restorasyonları oluşturma konusunda son derece eğitimlidir.

Türkiye İmplant Tedavisi Pahalı Bir Uygulama Mıdır?

Hastanın ağız ve diş durumuna, kaç tane implantın uygulanacağı ve hastanın çene kemiğinin yeterli olup olmayacağı gibi durumlar implant fiyatı için değişiklik gösterebilir. Bu yüzden Türkiye implant uygulaması için belli bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?