Türkiye Lamina Kaplama

Kaliteli bir diş kliniğinden lamina kaplama tedavisi almak istediğinizde Türkiye lamina kaplama kliniğimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Alanında uzman diş doktoru tarafından hizmete sunulan diş kliniğimizden ek ücretler ödemeden ve en uygun fiyattan diş lamina kaplaması yaptırabilirsiniz. Yaş etkeniniz fark etmeksizin beğenmediğiniz dişleriniz için en çok tercih edilen diş tedavisi olan lamina porselen kaplaması için kurumsal sitemizden online olarak randevu alabilirsiniz. Lamina porselen diş kaplaması sayesinde dişlerinize yeniden doğal bir görüntü kazandırabilirsiniz. Bu sayede daha kaliteli ve yüksek özgüvenli bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Lamina Kaplama Nedir?

Lamina porselen diş kaplaması, diş veya dişlerin ön kısmının hafif oranda aşındırılarak bu alanda özel medikal bir porselenin uygulanmasıdır. Profesyonel Türkiye lamina olarak gerek duymanız durumunda tüm dişlerinize lamina porselen kaplaması yapabiliriz. Modern kliniğimiz ve kaliteli tedavi malzemelerimiz sayesinde bu etkili diş tedavisini daha kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. Lamina kaplama sayesinde dişlerinizde kayda değer oranda farklılık meydana geldiğini fark edebilirsiniz. Lamina kaplama sonrasında ağız ve diş sağlığınızı koruduğunuzda bu uygulamanın uzun yıllar boyunca etkisini sürdürdüğünü gözlemleyebilirsiniz. Bugün Avrupa ülkelerinden de yoğun olarak tercih gören lamina kaplama uygulamasında ayrıca diş dokusu kaybetme riskiniz ise minimum düzeydedir. Bu sayede lamina porselen kaplama tedavisinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Lamina Kaplama Dezavantajları Söz Konusu mu?

Lamina diş uygulaması alanında profesyonel olan diş kliniği üzerinden gerçekleştirildiğinde dezavantajları söz konusu değildir. Bununla birlikte Türkiye lamina uygulaması kusursuz bir biçimde uygulandığında kalitesinin uzun yıllar boyu sürdürülmesi anlamına geliyor. Nitekim ülkemizde diş lamina tedavisi yapan birçok klinikler bulunuyor. Ancak bu tedavi uygulamasında mutlaka uzman diş hekimi tercih edilmelidir. Bu özelliklere sahip olan diş kliniğinden lamina kaplama tedavisi yaptırılması maksimum düzeyde başarılı neticeler sunar. Ayrıca lamina kaplama tedavi süresi ise doktor klinikleri arasında farklılık gösterebiliyor. Alanında uzman olmayan kliniklerde bu süre 4-5 saate kadar çıkabiliyorken, alanında uzman olan doktor kliniğinde bu süre 3-4 saat civarlarında olabiliyor. Dolaysıyla zaman bakımından da avantajlı olunması açısından lamina kaplamada alanında uzman olan diş doktor kliniği tercih edilmelidir.

Lamina Kaplama Yapılan Dişlerin Bakımı

Türkiye Lamina kaplama yapılan dişlerin bakımı oldukça kolaydır. Ancak tedavi sonrasında ağız ve diş sağlığının korunması lamina kaplamanın düşmemesi açısından önem arz ediyor. Tedavi sonrasında da günlük olarak öğünlerden sonrasında kaliteli diş ipi ve gargara yöntemi üzerinden ağız ve dişler temizlenebilir. Özellikle ön dişler üzerinden ceviz, fındık gibi sert kabuklu kuru yemişler uygulanmamalıdır. Lamina kaplama uygulamasından faydalanan bireylerde ayrıca diş gıcırdatma ve diş sıkma gibi olumsuz alışkanlıklar da söz konusu olması durumunda lamina diş kaplamasından sonra diş hekimi tarafından tavsiye edilen gece plağı uygulanmalıdır. Tedavi sonrasında her 6 ayda bir mutlaka ilgili diş hekimliği üzerinden dişler kontrol ettirilmelidir. Bu sayede uygulanan lamina porselenin ne durumda olduğu, dişlerde herhangi bir olumsuzluk olup olmadığı gözlemlenebilir. Tırnak yeme alışkanlığına sahip olan bireyler lamina fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak bir an önce tedavi olmalıdır. Lamina kaplaması için kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?