Ucuz İmplantın Zararları!

Popüler diş tedavi yöntemlerinden biri olan implant, diş konusunda sıkıntı yaşayan birçok kişi için ilaç olarak görülen bir tedavi yöntemidir. Ancak her diş tedavisi yöntemi gibi bu yöntemde de ucuza kaçmak size bazı konularda zarar verebilir.

Ekonomik sıkıntılardan dolayı her kişi gibi bizde sizler için ucuz implant konusu yazarak size biraz daha bilgilendirmek istedik. Ucuz implant başlarda ekonomik anlamda güzel olsa da ilerleyen süreçlerde size hem maddi hem de sağlık açısından çok büyük zararlar vermektedir.

Şöyle ki; kaliteli implant fiyatları genel olarak belirli fiyat aralığındadır. Bu aralığın yani piyasanın altında olan ucuz implantlar bir süre sonra çene kemiğinizi eriterek sağlığınıza büyük zararlar verebilir.

Ucuz İmplant Çene Kemiğinizi Kaybetmenize Neden Olabilir!

Tıp dilinde canlı olmayan biyomateryallerin canlı dokuya transferi ve içine gömülmesi olarak adlandırılan implant tedavisinde ucuza kaçmanız demek aslında bir nevi çene kemiğini kaybetmeniz anlamına gelmektedir. Eğer ki ucuz implant yaptırmayı düşünüyorsanız, bu yazımız aklınıza gelsin. Çünkü kaliteli implant tedavisi her uzman doktorun önereceği bir yöntemdir.

Hem Sağlığınızı Hem Cebinizi

İmplant Sanatı kliniği olarak başta İsveç malı implant ve Alman malı implant gibi kaliteli implantlar kullanarak, hem hastalarımızın sağlığını hem de cebini düşünüyoruz.

Ucuz implantın zararları hakkında çok daha detaylı bilgiler istiyorsanız İmplant Sanatı kliniğimizi arayabilir, hem ucuz implantın zararları konusunda hem de implant tedavisi konusunda çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Unutmayın! Güzel bir gülüş için önce diş sağlığı…

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?