Ümraniye İmplant Tedavisi

ümraniye implant

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuştur. Günümüz teknolojisiyle hazırlanmış kliniğimizde, kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Ümraniye’de yaşayan hastalarımız için Ümraniye implant uygulaması yapmaktayız.

Günümüzün modern diş teknikleri ve teknolojileri ile Ümraniye implant tedavisi eksik dişleri değiştirmek ve gülümsemenizi hem güzelliğe hem de işlevselliğe geri getirmek için en iyi seçimdir.

Ümraniye implant, doğal dişler için protezlerdir. İmplantların kendileri titanyumdan yapılan yapay diş kökleridir ve diş eti ile çene kemiğine demirlenir. İmplantın vida benzeri şekli, kemiğinizin büyümesi için osseointegrasyon adı verilen bir işlem olan daha fazla yüzey alanı sağlayarak yerinde kalmasına yardımcı olur. Kron olarak adlandırılan yedek dişler daha sonra bu metal implantlara kalıcı olarak sabitlenir. Görünümünüzü iyileştirebilir, özgüveninizi artırabilir ve daha net bir şekilde konuşmanıza izin verebilir.

İmplantların sağlığa faydaları nelerdir?

İmplante edilen dişler, protezler gibi çıkarılabilir olmak yerine, ağızda sabit olduğundan, doğal dişlerin rahatlığına ve işlevine geri dönmelerini sağlar. Artan çiğneme kabiliyeti, genel sağlık ve refahınıza katkıda bulunan daha besleyici yiyeceklerin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Ümraniye implant uygulaması gelecekteki diş problemlerini, özellikle çenedeki eksik dişlerle ilgili kademeli kemik kaybını önlemeye yardımcı olabilir.

Ümraniye implant tedavisi beslenmenize faydalı olmasının yanı sıra, belirli gıdaları yemekten sınırlandırılmayacak olmanız, kesinlikle ruh halinizi artıracak!

İmplant hastalarının çoğu yüz estetiğinde de bir iyileşme yaşarlar. Yeni Ümraniye implantlarınız, çenelerinizin doğru şekilde hizalanacağı, yüzünüze daha dengeli ve daha genç bir görünüm kazandıracağı anlamına gelir.

İmplantlar Ne Tür Bir Bakım Gerektirir?

Ümraniye implant uygulaması sonrasında doğal dişlerde olduğu gibi bakım yapmalısınız. Günde iki kez veya yemeklerden sonra fırçalayarak ve günlük diş ipi ile bu bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Doğru ağız hijyeniyle, implantlarınız size ömrünün sonuna kadar sağlıklı bir gülümseme vermeli.

İmplant Uygulaması Pahalı Bir Tedavi Yöntemi Midir?

Birçok hastanın diş implantlarının maliyeti konusunda endişeleri olduğunu biliyoruz ve ilk maliyet yüksek gibi görünse de dişlerinizde kalıcı bir yer değiştirmenin olması durumu vardır. İmplant tedavi fiyatları hastanın ağız sağlığı, hastanın ihtiyaçları ve tedavi için uygulanacak aşamalarla doğru orantılı olarak farklılık gösterir.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?