Üsküdar İmplant Tedavisi

uskudar implant

İmplant uygulaması insanların hayatlarını değiştirmektedir. Doğal dişler gibi görünen, hissedilen ve işlev gören dişlerin yerine geçmesi için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Dişlerini kaybeden kişi, dişlerin doğal göründüğünü ve yüz hatlarının korunacağını bilerek neredeyse her şeyi yiyebilme yeteneğini yeniden kazanır. İmplantları olan hastalar güvenle gülümseyebilirler.

İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından Şişli bölgesinde kurulmuştur. Günümüz teknolojisiyle hazırlanmış kliniğimizde, kendi alanlarında uzmanlaşmış hekim kadrosuyla Üsküdar’da yaşayan hastalarımız için Üsküdar implant tedavisi yapmaktayız.

Dental implant tedavisini öğrendikten sonra, sonunda hayatınızı iyileştirmenin bir yolu olduğunun farkındasınız.

Üsküdar implant uygulaması bireysel yedek dişleri destekler veya yerinde özel protezleri sabitler. Köprülerden farklı olarak, sağlıklı dişler zarar görmez. Çoğu köprüden farklı olarak Üsküdar implant tedavisi ömür boyu sürebilir. İmplant destekli yedek dişler hemen hemen her hasta için çekici, stabil ve rahat olabilir.

İmplantlar Ne Kadar Sürer?

Tıpkı doğal dişler gibi uygun şekilde bakımı yapıldığında, Üsküdar implant uygulaması ömür boyu sürmelidir. İmplantlarınızın kalıcı olduğundan emin olmak için, işlem sonrası talimatların tümünü diş hekiminizden takip etmek önemlidir.

İmplantların Özel Bakıma İhtiyacı Var Mı?

Üsküdar implant yerleştirildikten sonra, onlarla ilgilenir ve ağzınızı sağlıklı tutarsanız, yıllarca size iyi hizmet eder. Bu, iyi ağız hijyeni (fırçalama ve diş ipi kullanımı) için zaman ayırmak ve İmplant Sanatı uzman hekimlerimiz tarafından düzenli olarak randevu almanız anlamına gelir.

İmplantların Sağlığa Faydaları Nelerdir?

İmplante edilen dişler, protezler gibi çıkarılabilir olmak yerine, ağızda sabit olduğundan, doğal dişlerin rahatlığına ve işlevine geri dönmelerini sağlar. Artan çiğneme kabiliyeti, genel sağlık ve refahınıza katkıda bulunan daha besleyici yiyeceklerin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Diş implantları gelecekteki diş problemlerini, özellikle çenedeki eksik dişlerle ilgili kademeli kemik kaybını önlemeye yardımcı olabilir.

İmplantların Maliyeti Nedir?

Birçok hastanın diş implantlarının maliyeti konusunda endişeleri olduğunu biliyoruz ve ilk maliyet yüksek gibi görünse de dişlerinizde kalıcı bir yer değiştirmenin olması, gelecekte diş bakımı için daha az ödeme yapmanız anlamına gelebilir. Üsküdar implant uygulaması gülümsemenizin uzun vadede sağlığına yapılan yatırımdır.

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?